Üye Başvuru Formu

  Gönüllü psikolojik ve hukuki destek, sosyal medya içerik yönetimi, etkinlik destek takımında veya proje destek takımında yer alma, kendi projelerinizi hayata geçirme vb. açıklayabilirsiniz.)

  Önemli notlar:
  * Üyelik başvurunuz incelenecek ve sizlere geri dönüş yapılarak e-Derbis sistemine kaydetmek üzere kimlik numaranız ve kısa adresiniz istenecektir. Yanındayım Derneği kişisel bilgilerin 3. kişilerle paylaşılmamasını üyelerine taahhüt etmektedir.
  * Üye başvuru formunu tamamlamadan önce lütfen temel prensiplerimizi okuyunuz.
  * Dernek üyelerinin aidat verme yükümlülüğü bulunduğundan, temsili bir aidatımız bulunmaktadır ve 1 liradır. Üyelik başvurunuz tamamlandığında yıllık 12 TL dernek üyelik aidatını vermeyi kabul etmiş sayılırsınız. Bu aidatlar dernek ofisimizin temel giderleri ve proje masraflarında kullanılmaktadır. Yıllık beyannameler düzenli olarak e-Derbis sistemi üzerinden raporlanmaktadır.
  * Dernek üyelerimizden çalışma konularımıza hassasiyet göstermelerini ve uyuşturucu madde kullanmamalarını rica ederiz. Suç teşkil eden bilgileri yetkililerle paylaşmak zorunda olduğumuzu hatırlatmak isteriz.
  Bireysel farkındalıklarla bilinçli bir toplum oluşturarak, gelecek nesillere her anlamda sağlıklı bir dünya bırakmak istiyoruz. Bu yolda bizimle birlikte ışık yakmak istediğiniz için teşekkür ederiz.